e-KAUBAMAJA24-st TELLIMINE
 
Kauba saatmiskulu ja transport
Kui Kasutaja soovib Kaupa toimetada erinevatele aadressidele  tuleb teha erinevad tellimused või tuleb tasuda 
kauba transpordi eest erinevatele aadressidele eraldi.
 
Kui Kaup mis toimetatakse kohale Vedajaga ja Kaubal esineb (väliseid) vigastusi, on Kasutajal õigus Kaupa mitte vastu võtta ja märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. 
Allkirja andes ja kaupa vastu võttes , kinnitab Tellija, et Kauba  üleandmise momendil oli pakend terve ja väliseid kahjustusi ei ole.
Kuller toimetab kauba Tellija poolt märgitud aadressile , välisukseni. 

Kauba transpordi hind sõltub tootest või toodete kogusest 
Meie koostööpartnerid kauba saatmisel on:
* Pakiautomaadid OMNIVA ja ITELLA SMARTPOST
* Kuller 
Kaubale saab ka ise järele tulla, ainult eelneval kokkuleppel:

Defektiga saabunud kaup või vale toode
Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja terves originaalpakendis  ning taganemisavaldus peab olema Kaupmehele saadetud kirjalikult e-posti aadressil  info@kaubamaja24.eu /14 päeva jooksul alates Kauba kättesaamisest.
Saatmiskulud tasub Müüja!
Tellitud kauba puudumisel, maksab Müüja raha tagasi 5 tööpäeva jooksul, arveldusarvele kust tasuti kauba eest.

Kui tellitud kaup on kasutatud , ei ole originaalpakendis või on kasutatud mitte sihtotstarbeliselt siis kaubale ei kehti 14 päevane vahetusõigus! 
 
 
Müüja  jätab endale õiguse mitte vastu võtta ( ei kehti 14 päevane vahetusõigus) tagastatud Kaupa juhul, kui tegemist oli Tellijale spetsiaalselt  valmistatud eritellimus tootega ( kott-toolid, tumbad, sohvad, rulood- ja aknakatted)  (võlaõigusseaduse § 56 lg 1).
 
Müüjal ei ole kohustust tagasi võtta 14 päeva jooksul järgmisi Kaupu, kui nende pakend on avatud: pesu, sukad, ujumisriided, audio- ja videosalvestised, tarkvara, toidu ja esmatarbekaubad
 
CARE EESTI ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada Kasutajale kättetoimetamise aegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate Kasutustingimuste raames.
 
Intellektuaalne omand
CARE EESTI Kodulehekülg www.kaubamaja24.eu  ja kogu selle sisu, sh kuid  mitte ainult CARE EESTI kasutatav tarkvara, veebilehe graafika, kujundus, tekstid, CARE EESTI kaubamärk jms on CARE EESTI intellektuaalne omand või tema poolt litsentsi alusel kasutatav intellektuaalne omand. 
Kõik eespoolnimetatu on eraldi intellektuaalse omandi õiguste kaitse objektiks, 
mida ei ole Tellijal õigus CARE EESTI kirjaliku loata ühelgi juhul kasutada.
 
Privaatsuse ja andmekaitsetingimuste aktsepteerimine
Kodulehe Kasutustingimustega nõustumisel kinnitab Tellija et on tutvunud CARE EESTI OÜ Privaatsus- ja Andmekaitsetingimustega ja aktsepteerivad seda täielikult ja mööndusteta.
 
Muu
Tellija aktsepteerib kodulehel esinevad trükivigu, ebatäpsusi või muid tekkivaid vigu ning neid ei saa ühelgi juhul tõlgendada CARE EESTI OÜ kahjuks.Kodulehel kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega.
 
 
Austusega
e-KAUBAMAJA24 klienditeenindus
info@kaubamaja24.eu


 

 
Koduleht Elitec'st